img

22 Haziran 2023

DIOR BEAUTY, YAZ SEZONU BOYUNCA BODRUM YALIKAVARAK MARİNA’DA YER ALACAK OLAN POP-UP MAĞAZASININ AÇILIŞINI YAPTI.

CHRISTIAN DIOR, DÜNYA ÇAPINDA AÇTIĞI ÖZEL MAĞAZA SERİSİNE BİR YENİSİ DAHA EKLEYEREK 10 HAZİRAN-15 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA HİZMET VERECEK OLAN YENİ POP-UP MAĞAZASINI BODRUM YALIKAVAK MARİNA’DA AÇTI.

 

EGE DENİZİNİN GÖZ ALICI MANZARASI VE MODERN MİMARİSİYLE TÜM DÜNYANIN DİKKATİNİ ÇEKEN, DÜNYACA ÜNLÜ MARKALARI BÜNYESİNDE BARINDAN YALIKAVAK MARİNA, DIOR’UN YENİ POP-UP MAĞAZASI İÇİN MÜKEMMEL BİR SEÇİM.

 

SADECE SEZONSAL OLARAK AÇILAN DİOR’UN BUTİK MAĞAZALARDA BULUNAN ÖZEL PARFÜM SERİSİ; “LA COLLECTION PRIVÉE CHRISTIAN DIOR PARFÜMLERİ”, TÜM MAKYAJ VE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ 65 METREKARELİK ALANDA MİSAFİRLERİYLE BULUŞUYOR. CHRISTIAN DIOR POP-UP BUTİK, UZMAN EKİBİ, KENDİNE HAS MİMARİSİ İLE OLDUKÇA ÖZEL VE YEPYENİ BİR GÜZELLİK DENEYİMİ SUNUYOR.

 

DIOR’U, BODRUM YALIKAVAK’A SUNAN MAĞAZA, MARKANIN FRANSIZ MİRASI OLAN “TOILE DE JOUY” DESENİNE OLAN DÜŞKÜNLÜĞÜYLE VE SINIRLI SAYIDA ÜRETTİĞİ MAKEOVER İLE FRANSIZ RİVİERASINDAKİ YAZ ZAMANI RUHUNU “LA COLLECTION PRIVÉE” CHRISTIAN DIOR’UN EN EL ÜSTÜNDE TUTULAN KOKULARIYLA ÇAĞRIŞTIRARAK SOMUTLAŞTIRIYOR.

 

MAĞAZADA, HER BİRİ MARKANIN YAZ KAÇAMAKLARINA VE YAŞAMA SANATINA ÖVGÜSÜNÜN BİRER PARÇASI OLAN ZAMANSIZ YAZ KOKUSU ÖZLERİ VE CHRISTIAN DIOR COUTURE AKSESUARLARI BULUNUYOR.

 

 

 

DIOR POP-UP MAĞAZASINI 10 HAZİRAN -15 EYLÜL

 TARİHLERİ ARASINDA KEŞFEDEBİLİRSİNİZ.

YALIKAVAK MARINA

ÇÖKERTME CD. NO:36

BODRUM, TURKIYE

 

 

img